درباره مامجموعه شرکت نارنیک با هدف ارتقای فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات در کشور شروع به فعالیت نموده و به طور تخصصی فعالیت خود را در زمینه ارائه راهکارهای مناسبی برای مدیریت صفحات وب و نرم افزار های تحت وب متمرکز ساخت است.


نارنیک امیدوار است که صاحبان وب سایت با بهره گیری از امکانات وخصوصیات این نرم افزار با کمترین تخصص و به راحتی مدیریت محتوای صفحات خود را در دست گرفته و با برنامه ریزی مناسبتر، حداکثر بهره را از درگاه وسیع فناوری اطلاعات برخوردار شوند.

سیاست بلند مدت در امر تولید، عرضه و پشتیبانی ما را متعهد کرده تا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات، علاوه بر یاری شما در به دست گیری امورات وب سایت خود، گام بلندی در صنعت IT کشور برداشته باشیم.

از این رو نارنیک در جهت تکمیل چتر خدماتی محصولات خود در واپسین ماه های سال 1389 شمسی اقدام به راه اندازی خدمات ارسال پیامک انبوه و ارزش افزوده در قالب نام تجاری سايت نیک پیامک نمود.

این مرکز با امکان اتصال به مرکز پيام‌ کوتاه شرکت ارتباطات سيار به عنوان نماینده اپراتور اصلی تلفن همراه در ايران و با بهره گیری از دانش و تخصص و انگیزه کادری مجرب به دنبال ارائه ایده های نوین تجاری در صنعت پيشرفته‌‌ پيام‌رسانی به مشتریان محترم می باشد . گروه نیک پیامک با استفاده از کادری مجرب و بدون واسطه تجاری خدمات مورد نظر شما را با مطلوب ترین کیفیت و با قیمت باور نکردنی در کمترین زمان به شما عرضه می کند . با توجه به تحولات گسترده و مکرر در صنعت نسبتا" ناسالم پيام‌ رسانی پشتیبانی از مشتریان را از وظایف و تعهدات خود میداند . در حال حاضر رویکرد هدفمند این شرکت بر روی ایجاد فروش مدرن از طریق سایت آنلاین این شرکت متمرکز شده است .

امروزه پيامک، ديگر تنها ابزاری برای ارسال و دريافت پيغام‌های متنی ميان کاربران تلفن‌ همراه محسوب نمی‌شود و موارد استفاده‌ بسيار متنوعی برای آن تعريف شده‌است.
لازم به ذکر است که پيامک يکی از راه‌های موثر ارتباط سازمان‌ها و ادارات، دانشگاه‌ها، بانک‌ها، بيمه‌ها، بورس‌ها، شرکت‌ها و فروشگاه‌ها با مخاطبان خاص خود است که نيم‌نگاهی به فهرست صدها مشتری خدمات پيام‌کوتاه گروه سايت نیک پیامک ، گستردگی کاربردهای پيامک را به خوبی آشکار می‌کند.